به نظر شما یکی از متداول‌ترین روش‌های زیبایی که افراد و مخصوصاً سلبریتی‌ها به انجام آن مبادرت می‌ورزند چیست؟ همانطور که حدس می‌زنید جراحی‌های زیبایی از پرکاربردترین روش‌ها برای زیبایی بین افراد معمولی و سلبریتی‌هاست.

سلبریتی‌ها عمدتاً به‌منظور اینکه بتوانند سال‌ها جایگاه خود را در صنعت کاری خودشان حفظ کنند، دست به عمل زیبایی می‌زنند. یک گروه از سلبریتی‌ها که این قبیل جراحی‌ها را انجام می‌دهند خوانندگان زن خارجی هستند.

 بنابراین در این مطلب قصد داریم در مورد عمل زیبایی خوانندگان زن خارجی صحبت کنیم تا بدانید تمام زیبایی که این افراد با استفاده از آن کسب درآمد می‌کنند ذاتی نیست پس در ادامه همراه ما باشید.

معروف‌ترین خوانندگان زن که جراحی زیبایی داشته‌اند

بسیاری از خوانندگان زن خارجی به‌منظور دستیابی به جذابیت‌های بیشتر و همچنین جلب توجه بیشتر مخاطبانشان عمل‌های زیبایی بسیاری انجام داده‌اند تا سن واقعی خود را پنهان کنند و این‌گونه جوان‌تر در مقابل میلیون‌ها طرفدار به نظر برسند. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 1. خواننده معروف کیتی پری

کیتی پری درباره عمل‌های زیبایی که تاکنون داشته است چنین اظهار کرده: «برای از بین بردن حلقه‌های سیاه زیر چشم‌هایم فیلر تزریق کردم که تأثیر خوبی داشت و انجام آن را به افرادی که دارای این مشکل هستند توصیه می‌کنم. لیزر هم انجام دادم، اما عمل زیبایی دیگری نداشته‌ام و اگر شما فکر می‌کنید که تمام زیبایی من ساختگی است واقعاً مهم نیست.»

 1. خواننده و بازیگر معروف آریل وینتر

آریل وینتر که از جمله شناخته‌شده‌ترین خوانندگان و بازیگران آمریکایی است که درباره جراحی زیبایی گفته است به‌منظور کاهش دردهای غیرضروری در سینه‌هایش آنها را کوچک کرده است. رسانه‌های اجتماعی مدام او را متهم به جراحی‌های زیبایی متعدد کرده‌اند که هیچ‌کدام را نپذیرفته و اظهار می‌کند که رسانه‌ها اشتباه می‌کنند.

 1. خواننده شناخته شده بریتنی اسپیرز

از جمله خوانندگانی که به عمل زیبایی اقدام کرده، بریتنی اسپیرز است. او طی مصاحبه‌ای با مجله InStyle در مورد تغییراتی که در ظاهرش داشته گفته است دکتر بورلی هیلز و دکتر راج کانودیا برخی اوقات کارهای سرگرم‌کننده‌ای برایش انجام می‌دهند. همچنین اظهار داشت در گذشته تزریق لب انجام داده است.

 1. خواننده معروف کاردی بی

کاردی بی یک فوق ستاره است که تا به حال چندین مرتبه در مورد عمل زیبایی صحبت کرده است. او در گذشته طی جراحی سینه‌های خود را بزرگ کرده است. همچنین اخیراً در مصاحبه‌ای اعتراف کرده است که در باسن خود تزریق غیرقانونی انجام داده است. به‌طور کلی عمل زیبایی خوانندگان زن خارجی بسیار رایج است.

بوتاکس از جمله پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی

 1. خواننده مشهور ایگی آزالیا

این خواننده رپر مشهور درباره عمل‌های زیبایی می‌گوید: «من انجام این جراحی‌ها را واقعاً دوست دارم که ترجیح دادم در موردشان صحبت کنم و رازی این چنینی نداشته باشم. الان احساس آزادی می‌کنم و لازم نیست نگران باشم مبادا کسی چیزی در این مورد بازگو کند. من در مارس 2015 سینه‌هایم را بزرگ کردم.»

 1. خواننده، هنرپیشه و طراح مد جسیکا سیمپسون

جسیکا سیمپسون هنرمند معروف آمریکایی در این باره به تزریق لب خود اشاره داشته است و ذکر کرد که از این کار اصلاً راضی نبوده و اثر تزریق پس از گذشت 4 ماه کاملاً از بین رفت. حال دیگر طرفدار تزریق لب نیست به نظرش بسیار ساختگی است.

 1. خواننده، رقصنده و بازیگر آمریکایی دیانا آگرون

دیانا آگرون نیز از جمله هنرمندان بسیار شناخته شده آمریکایی است که در مورد جراحی زیبایی اظهار کرده پس از آنکه بینی‌اش شکست، دو بار زیر تیغ جراحی رفت تا آن را اصلاح و زیبا کند.

 1. خواننده، دوبلور و بازیگر مشهور کیلی کوکو

از معروف‌ترین اشخاص عرصه هنر کیلی کوکو است که چندین مرتبه عمل زیبایی انجام داده است و در مورد آن می‌گوید همان‌قدر که درونمان را دوست داریم باید ظاهرمان را هم دوست داشته باشیم. از جمله عمل‌های زیبایی که این هنرمند مشهور انجام داده است بزرگ کردن سینه‌ها، عمل بینی و تزریق فیلر است.

او اظهار داشته این جراحی‌ها را برای یک مرد یا شخص دیگری انجام نداده است، این جراحی‌ها به او اعتماد به نفس شگفت‌انگیزی می‌بخشد. همانطور که مشاهده می‌کنید عمل زیبایی خوانندگان زن خارجی که به آن مبادرت می‌ورزند جراحی سینه و بزرگ کردن آن است.

 1. خواننده و بازیگر معروف آمریکایی اشلی تیسدیل

این ستاره مشهور موسیقی و تلویزیون در مصاحبه‌ای با مجله people اظهار داشته به‌منظور رفع انحراف بینی خود جراحی زیبایی انجام داده است. او درباره این عمل می‌گوید: «بخشی از هدفم برای انجام این جراحی زیبایی و بخش دیگر به‌دلیل سلامتی‌ام بوده. در آن زمان تقریباً قادر نبودم از قسمت راست بینی نفس بکشم.»

او در ادامه می‌گوید: «دوست دارم طرفدارانم این موضوع را بدانند که من کسی نیستم که به نحوی رفتار کنم که انگار اتفاقی نیفتاده است، دوست دارم صادق باشم، زیرا طرفداران همه چیز من هستند.»

اشلی تیسدیل خواننده و بازیگر آمریکایی

 1. خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی شر

شر از جمله سلبریتی‌هایی است که هیچ‌گاه از اعتراف به جراحی زیبایی خجالت‌زده و شرمنده نبوده است، اما کاری را هم که انجام نداده باشد به هیچ عنوان نمی‌پذیرد. او اعتراف کرده که کاشت گونه و لیفت باسن انجام داده است و معتقد است انجام این قبیل جراحی‌ها به هیچ‌کس جز خودش مربوط نیست.

 1. خواننده، بازیگر، رقصنده و مدل مشهور کلی رولند

کلی رولند از فعالان عرصه هنر درباره جراحی زیبایی که انجام داده در گفت‌و‌گو با مجله‌ای آمریکایی اظهار داشته: «من می‌خواستم در 18 سالگی ایمپلنت سینه انجام دهم، اما مادرم و مادر بیانسه توصیه کردند کمی بیشتر در مورد انجام این کار فکر کنم، من به توصیه آنها گوش کردم و پس از گذشت 10 سال این عمل را انجام دادم.»

رابین رایت خواننده و بازیگر آمریکایی

 1. بازیگر و خواننده معروف آمریکایی رابین رایت

رابین رایت از جمله سلبریتی‌های شناخته شده‌ای است که عاشق بوتاکس است و از اعتراف به این موضوع هیچ ترسی ندارد. او در مصاحبه‌ای درباره این موضوع این‌گونه گفته است: «همه این لعنتی را دوست دارند، شاید اینکه انقدر راحت در مورد بوتاکس صحبت می‌کنم عاقلانه نباشد، اما چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد.»

نتیجه‌گیری

از پرطرفدارترین روش‌هایی که افراد با انجام آن به دنبال دستیابی به چهره و اندامی زیباتر هستند، جراحی‌های زیبایی است. این جراحی‌ها بین سلبریتی‌ها نیز بسیار پرطرفدار است از این رو در این مطلب به بررسی عمل زیبایی خوانندگان زن خارجی پرداختیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید.