خرید بهترین براش برای میکاپ

ما در مطالب این صفحه قصد داریم شما مخاطبین گرامی را با انواع براش برای میکاپ آشنا کنیم و درباره براش‌های دوکالر اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهیم. اینک به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطالب این صفحه ما را همراهی کنید.

انواع براش برای میکاپ

انواع براش آرایشی

براش‌های مخصوص میکاپ انواع مختلفی دارند که هر‌کدام به‌صورت جداگانه برای ناحیه‌های مختلف صورت به‌ کار گرفته می‌شوند. باید توجه داشته باشید این براش‌ها آرایش صورت شما را طبیعی جلوه می‌دهند و شما باید با دقت و توجه زیادی براش‌های خود را انتخاب کنید زیرا براش‌های میکاپ قرار است مدت زمان زیادی به شما سرویس دهند و به همین دلیل باید با ظرافت بیش‌تری انتخاب شوند تا هم براش با کیفیتی را انتخاب کرده باشید و هم پول شما هدر نرفته باشد. 

بهترین براش های لوکس

براش‌های پودری 

این براش‌ها جزو مهم‌ترین و اصلی‌ترین براش‌هاست زیرا همانند نامی که دارد، برای لوازم آرایشی که به صورت پودری هستند مثل: فیکساتور، رژ گونه، پنکیک و ...کاربرد دارد. این نوع براش علاوه‌بر کاربرد مهمی که دارد، دارای ظاهر زیبایی نیز می‌باشد. ظاهر این نوع براش به این صورت است که موهای پرپشت، بلند و لطیفی دارد و به همین دلیل با کمک این براش لوازم آرایش به‌صورت کامل و طبیعی به روی پوست شما پخش می‌شود. اگر برای زدن پنکیک به صورت خود، از این براش استفاده کنید، نتیجه‌ای کاملا طبیعی دریافت خواهید کرد و باید توجه داشته باشید این براش در همه‌ی ست‌های براش‌های میکاپ وجود دارد.

براش‌های مخصوص آرایش ابرو

برای آرایش ابرو دو نوع براش مختلف با کاربرد‌های متفاوت وجود دارد که هرکدام کار مخصوص به خود را انجام می‌دهند‌ و کار شما را راحت کرده‌اند.

  1. نوع اول: براش زاویه دار که کاربرد آن زدن ژل و سایه ابرو است.
  2. نوع دوم: برس ابرو که کاربرد آن شانه زدن و یکدست کردن ابرو است.

براش‌های مخصوص آرایش ابرو شامل دو سر بوده که یک سر آن برس ابرو است و سر دیگر آن براش زاویه‌دار قرار دارد. شکل این براش‌ها جای کم‌تری را به خود اختصاص داده‌اند و این نوع براش‌ها هم به صورت جداگانه و هم به صورت ترکیبی در یک براش، وجود دارند و شما می‌توانید برای آرایش ابرو از این براش‌ها استفاده کنید.

با استفاده از براش زاویه‌دار می‌توانید، داخل، انتها و اطراف ابرو را به‌راحتی و به‌صورت طبیعی پر کنید و اگر قصد دارید یک ابروی یکدست، صاف و تمیز داشته باشید می‌توانید توسط برس ابرو این‌ کار را انجام دهید. به‌طور کلی برس‌های ابرو کیفیت بالایی دارند و به مدت زیادی ابروی شما را صاف و یکدست می‌کند. این برس‌ها برای آرایش ابرو مناسب هستند و به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این محصول، جهت آرایش ابرو استفاده کنید.

نمودار براش صورت

براش‌های سایه چشم

برای زدن سایه چشم حتما باید از براش‌های مخصوص این کار استفاده کنید که به‌طور کلی برای این مورد چند نوع براش با کاربرد‌های متفاوت وجود دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

  1. نوع اول: براش سایه چشم زاویه‌دار
  2. نوع دوم: براش سایه چشم سر‌گرد و ساده 

انواع براش برای صورت

آشنایی و معرفی براش‌های مخصوص سایه چشم

براش مخصوص زدن سایه چشم از نوع زاویه‌دار

این براش در کشیدن سایه چشم خطی کاربرد دارد زیرا ظاهر این نوع براش‌ها به صورت کج و زاویه‌دار ساخته شده تا بتوان از آن برای سایه زدن در قسمت گوشه چشم استفاده کرد.

براش سایه چشم گرد

این براش جهت ترکیب کردن رنگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و انواع مختلفی هم دار که در ادامه به سه نوع آن اشاره می‌کنیم:

  1. براش سایه بزرگ: این نوع براش کاربرد خوبی در محو کردن و بهتر گذاشتن سایه دارد.
  2. براش سایه متوسط: این نوع براش برای ترکیب کردن رنگ‌ها به کار می‌رود.
  3. براش سایه کوچک: این نوع براش کاربرد متفاوتی دارد و در زدن سایه گوشه‌های چشم کاربرد دارد و در کل برای انجام کارهای ریز بسیار مناسب است. 

براش های رنگی

براش مخصوص کرم پودر

نام دیگر این براش استیپلینگ است و شامل موهای نرم می‌باشد که شما می‌توانید به‌راحتی از آن برای زدن کرم پودر و کانسیلر استفاده کنید زیرا به خوبی این مواد را بر روی صورت پخش می‌کند و آرایشی طبیعی را به ارمغان می‌آورد. باید توجه داشته باشید از این براش علاوه‌بر زدن کرم پودر و کانسیلر، برای زدن هایلایتر، رژ گونه، پودر فیکس، کرم پودر مایع، برنزر و... نیزمی‌توانید استفاده کنید.

براش مدادی

براش مدادی ظاهری شبیه به مداد دارد و ظریف و باریک است. یکی از کاربردهای براش مدادی، هایلایت کردن استخوان بینی، ابرو و حتی قوس بالای لب است. همچنین از براش‌های مدادی می‌توان در زدن سایه زیر پلک یا تمیز و صاف کردن خط چشم نیز استفاده کرد.

براش خط چشم

کشیدن خط چشم یکی از دشوارترین مراحل آرایش صورت بوده و درصورتی که قصد دارید از خط چشم ژله‌ای و کرمی استفاده کنید به براش یا قلم‌موی مخصوص احتیاج دارید. باید توجه داشته باشید براشی که قصد دارید از آن استفاده کنید باید به مقدار کافی نازک باشد تا حرکت آن در بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

انوع براش

براش رژ لب

بسیاری از بانوان از براش جهت زدن رژ لب استفاده نمی‌کنند. اما بهتر است برای ایجاد یک رژ لب زیبا و بی‌نقص از این محصول استفاده کنید. جهت ترکیب رنگ‌های رژ و فرم‌دهی به لب، براش لب محصول بسیار مناسبی است و شما می‌توانید با استفاده از این براش آرایش مربوط به برجسته‌سازی لب را نیز انجام دهید. در نتیجه اگر قصد دارید لب‌هایی خوش فرم و برجسته داشته باشید داشتن یک براش رژ لب حرفه‌ای در کیف لوازم آرایش شما ضروری است.

شما میتوانید برای گرفتن اطلاعات ابزار براش رژ لب با متخصص های ما بطور 24 ساعته در واتساپ سوال کنید و بهترین ابزار را برای خودتان انتخاب کنید. متخصصین ما

براش رژ گونه

یکی از محصولاتی که مدت‌ها در دسترس بسیاری از بانوان قرار دارد براش رژ گونه است. این براش در مدل‌های گوناگون و سایزهای متنوع موجود بوده و تمامی بانوان می‌توانند از این محصول فوق‌العاده استفاده کنند.

براش مخصوص کانتورینگ

جهت برجسته‌تر نشان دادن برخی از نواحی صورت از کانتور استفاده می‌شود. کانتور صورت به‌وسیله‌ی براش‌هایی مخصوص صورت گرفته که این براش‌ها بسیار نرم و زاویه‌دار هستند. از براش‌های کانتورینگ جهت برجسته‌سازی استخوان فک یا پیشانی و گونه‌ها استفاده می‌شود و اکثر این براش‌ها دارای سر باریک و زاویه‌دار هستند. برای استفاده از براش‌های کانتورینگ کافی است بعد از ترکیب آن با مواد آرایشی آن را زیر استخوان گونه یا فک‌ قرار دهید و به طرف بالا بکشید. با انجام این کار جلوه‌ای حرفه‌ای به‌صورت خود خواهید داد.

براش بادبزنی

طراحی این براش‌ها مشابه بادبزن بوده و این براش‌ها به‌عنوان براش برای استفاده از پودرهای برنزه و فیکس‌کننده بسیار مناسب می‌باشند. براش‌های بادبزنی به‌علت طراحی بسیار مناسبی که دارند، پودرهای آرایشی اضافه روی صورت را تمیز می‌کنند و جهت برجسته ساختن گونه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین باید توجه داشته باشید این براش‌ها برای پخش کردن پودرهای روشن‌‌کننده و کرم پودرهای پودری نیز بسیار مناسب هستند.

براش کابوکی 

براش کرم پودر یا براش کابوکی نوعی دیگر از براش‌های آرایشی بوده که مخصوص پنکک می‌باشد. این براش، موهای آزاد و غیرمتراکمی دارد و با سر پرزدار و دسته کوتاه خود محصولی بسیار مناسب است. طریقه‌ی استفاده از براش‌های کابوکی بسیار آسان بوده و شما می‌توانید با کشیدن آن روی پنکیک و حرکت دادن آن روی پوست از آن استفاده کنید. در رابطه با استفاده از این براش باید توجه داشته باشید بعد از زدن کرم پودر حتما براش را تکان دهید تا پودرهای اضافی آن بریزد و سپس از آن استفاده کنید.

براش کانسیلر یا محوکننده

براش‌های کانسیلر یا محوکننده سایز کوچکی داشته و جهت پوشاندن جای لک و جوش و بخش‌های خاصی از پوست مانند زیر چشم و کناره‌های بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند و شما می‌توانید جهت استفاده از این براش‌ها تنها نوک آن را در کانسیلر بزنید و سپس براش را به آرامی روی پوست خود بمالید و باید توجه داشته باشید از این براش جهت شکل دادن به گوشه‌های لب نیز می‌توانید استفاده کنید.

براش‌های قاشقی 

براش‌های قاشقی نوعی جدید از براش‌ها بوده که در سایزهای مختلف عرضه می‌شوند. این براش‌ها حالتی کاملا طبیعی روی پوست شما ایجاد می‌کنند و آرایش را به خوبی روی پوست می‌نشانند.

ست براش دوکالر محصولی بی‌نقص برای آرایش 

ست براش دوکالر از مجموعه ست‌های کامل است. این ست بی‌نظیر با داشتن حدود 10 عدد براش در خود، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نسبت به سایر برند‌ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. در این ست فوق‌العاده از انواع براش از جمله براش رژگونه، براش برنزر، براش پودر، براش لب، براش بلندینگ، براش مدادی و براش ابرو استفاده شده که جنس دسته‌ی این براش‌ها از پلاستیک یا چوب است. یکی از مزایای براش‌های دوکالر نسبت به سایر براش‌ها موی متراکم و نرم این براش‌ها بوده و لازم است توجه داشته باشید این براش‌ها از بهترین موی مصنوعی ساخته شده‌اند.

براش‌های آرایشی دوکالر بیش از حد مواد آرایشی را به خود جذب نمی‌کنند و بدون ریزش قابل شستشو نیز هستند و اگر به‌دنبال یک براش فوق‌العاده، با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب هستید پیشنهاد می‌کنیم از خرید این‌ براش‌ها غافل نشوید.

برای خرید بهترین براش های دوکالر میتوانید از فروشگاه بزرگ گلوریا کازمتیک استفاده کنید و کیفیت ابزار های آرایشی را تجربه کنید. 

کلام پایانی

ما در مطالب این صفحه درباره انواع براش برای میکاپ سخن گفتیم و اطلاعات مفیدی در این باره در اختیار شما همراهان گرامی قرار دادیم همچنین براش‌های دوکالر را به شما معرفی نمودیم و اینک در آخر امیدواریم مطالب این صفحه برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشد.