بیوگرافی سامر میکاپ آرتیست معروف ایرانی

ما در مطالب این صفحه درباره پروانه اعلمی (سامر میکاپ) آرتیست معروف ایرانی صحبت می‌کنیم و اطلاعات مفیدی درباره او در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهیم و اینک در ادامه به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطالب این صفحه همراه ما باشید.

پروانه اعلمی summer makeup کیست؟‌

پروانه اعلمی یکی از برترین میکاپ آرتیست‌های ایرانی در خارج از کشور است که در اینستاگرام بیش از نیم میلیون دنبال‌کننده دارد. او اولین مدرک معتبر آرایشی خود را در سال ۲۰۰۲ در زمینه گریم و میکاپ از انگلستان دریافت کرد و این آغازی برای زندگی کاری حرفه‌ای او بود. پروانه در ۱۶ مردادماه ۱۳۵۹ در ایران به دنیا آمد و در سال ۱۳۷۹ به انگلستان مهاجرت کرد و در رشته گرافیک ادامه تحصیل داد. سامر تاکنون در کمپانی‌های معروف بسیاری از جمله Trish McEvoy، Lancôme، MAC Cosmetics کار کرده و با اصول حرفه‌ای میکاپ آشناست. پروانه حدود ۱۱ سال در انگلستان، سپس به کانادا مهاجرت کرد و به مدت ۲ سال در کانادا زندگی کرد. او از سال ۲۰۱۳ همزمان با ازدواجش به آمریکا آمد و تاکنون در این کشور فعالیت می‌کند.

همسر پروانه پیام نام دارد آن‌ها در سال ۲۰۱۱ باهم آشنا شده‌اند و در سال ۲۰۱۵ صاحب یک کودک به نام آوا شدند. پیام اصالت ایرانی دارد اما در آمریکا متولد شده است او دندانپزشک حاذقی است و همسر دوم پروانه محسوب می‌شود.

فعالیت سامر در اینستاگرام

سامر در اینستاگرام در زمینه نقد و معرفی محصولات آرایشی فعالیت می‌کند همچنین او در صفحه اینستاگرام خود آموزش میکاپ نیز می‌دهد. علاوه بر این موارد سامر بخشی از زندگی شخصی خود را نیز با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد و در اینستاگرام بیش از ۵۰۰ پست دارد.

درآمد سامر بیوتی چقدر است؟

سامر بیوتی تاکنون با برندهای مطرحی در سراسر دنیا همکاری کرده و بخشی از درآمد خود را از معرفی محصولات آرایشی بدست می‌آورد. درآمد او نسبتا بالا است ضمن اینکه درآمد او به‌صورت دلاری بوده و او در پیج اینستاگرامش نیز به تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی، ماسک‌های خانگی و محصولات مراقبتی پوست می‌پردازد‌.

روند تبلیغاتی سامر میکاپ در اینستاگرام

روند تبلیغاتی سامر در اینستاگرام به این صورت است بسیاری از محصولاتی که معرفی می‌کند را در قالب ویدیو استفاده کرده و تجربه شخصی استفاده خودش را برای طرفدارانش بیان می‌کند.

حواشی سامر بیوتی 

سامر بیوتی چهره‌ای بسیار کم حاشیه بوده و با اخلاق حرفه‌ای کاری خود از بسیاری از حواشی جلوگیری می‌کند و تنها حاشیه ایجاد شده سامر دستمزد بسیار بالای او برای تبلیغات است اما باید توجه داشته باشید سامر در آمریکا زندگی می‌کند و تمامی قراردادهایش دلاری است. به همین دلیل عده‌ای با مقایسه‌ی ریالی این درآمد، میزان درآمد او را بالا می‌دانند و گروهی از شرکت‌ها و برندهای داخلی در صورت همکاری باید هزینه‌ی دلاری برای تبلیغات برند یا مجموعه‌ی خود بپردازند و به این مورد به مذاق خیلی از مجموعه‌های آرایشی خوش نیامده است.

فعالیت سامر در یوتوب

همچون اینستاگرام، سامر در یوتوب نیز فعالیت دارد. او تاکنون تقریبا تمامی ویدیو‌های آموزشی میکاپش را در یوتوب قرار داده و از طریق اینستاگرام صفحه‌ی یوتوب خود را تبلیغ می‌کند. بخشی از جذابیت مناسب ایجاد شده در صفحه‌ی یوتوب سامر مربوط به مسابقات و جوایزی است که او هر چند وقت یک بار ایجاد می‌‌کند که این مسابقات طرفداران بسیار زیادی دارد.

این بلاگر در کدام کشور زندگی می کند؟

سامر متولد ایران است و سال‌های زیادی در خارج از ایران فعالیت کرده است. او تحصیلات خود را در لندن انجام داد و امروز در شهر واشنگتن زندگی می‌کند و به بلاگری در زمینه آرایشی مشغول است.

چالش‌های سامر بیوتی در فضای مجازی

تا به حال چالش‌های زیادی از طرف سامر بیوتی در پیج اینستاگرامش برگزار شده و این چالش‌ها اغلب مربوط به میکاپ و آرایش بوده است. سامر با آموزش میکاپ از دنبال‌کننده‌های خود درخواست می‌کند همان میکاپ را انجام دهند و ویدیو آن را برای سامر ارسال کنند. در این روند بسیاری از دنبال‌کنندگان او میکاپ آموزش دیده را اجرا می‌کنند و در قالب ویدیو برای سامر ارسال می‌کنند و او طبق روند جالب خود به بهترین میکاپ‌ها جایزه می‌دهد.

سامر بیوتی در تاریخ‌های خاص مانند هالوین معمولا از هوادارانش درخواست می‌کند تا طبق مناسبت آن روز میکاپ خود را ارائه دهند و سامر آن‌ها را استوری می‌کند و طبق رای‌گیری مخاطبان خود به بهترین میکاپ جایزه می‌دهد.

کلام پایانی

ما در مطالب این صفحه درباره پروانه اعلمی یا همان سامر میکاپ معروف صحبت کردیم و اطلاعات جالبی درباره زندگی شخصی و حرفه او ارائه دادیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما همراهان عزیز جذاب بوده باشد.

برای دیدن مقاله های جدید میتوانید به گلوریا کازمتیک مراجعه کنید.