روش‌های خاص برای آرایش لب‌ها

باتوجه به اینکه حالت، شکل و فرم لب‌ها در افراد مختلف متفاوت می‌باشد طبیعتا نحوه‌ی آرایش لب‌های نازک با لب‌های گوشتی تفاوت خواهد داشت و یا لب‌های نازک با لب‌های قوس‌دار ترفند آرایشی خاص خود را دارند. و همچنین لب‌های برجسته و لب‌های کوچک نیز به روش خود آرایش می‌شوند. پس باید توجه داشته باشید که آرایش زیبا و بدون نقص لب‌ها می‌تواند به صورت و چهره‌ی شما زیبایی منحصر به فردی بدهد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما امروز در بخش مجله گلوریا همراه باشید تا بهترین انتخاب و خرید رژ لب را از گلوریا مارکتینگ داشته باشید. 

آرایش لب

ابتدا توجه شما رو به این نکته جلب می‌کنیم که قبل از بکار بردن رژ لب و آرایش صورت و لب‌ها حتما از آبرسان مناسب به مقدار لازم استفاده کنید و در بکار گیری از آن صرفه جویی نکنید و تمام لب‌ها و خط بالای لب را نیز کاملا مرطوب و تا جذب آن تامل و سپس روی آن آرایش نمایید. 

باید بدانید اگر از لب‌های کوچکی برخوردار هستید و مایل هستید لب‌های شما بزرگ‌تر از اندازه‌ی واقعی آن به‌نظر برسد در هنگام خرید رژ لب یک عدد خط لب همرنگ با رژ خود نیز خریداری کنید. و در رابطه با آرایش لب ابتدا باید توجه داشته باشید که کدام قسمت لب شما کوچک‌تر است و می‌خواهید بزرگ‌تر دیده شود. بدیهی است که توجه به این نکته‌ی مهم باعث طبیعی‌تر جلوه نمودن لب‌های شما و بالطبع زیبا‌تر دیده شدنتان خواهد گردید. 

یکی دیگر از ترفند‌های مهم آرایش لب‌ها این است که به منظور ایجاد یک هماهنگی زیبا و هنرمندانه در آرایش صورت خود رژ لب و رژ مخصوص گونه‌ی خود را از یک طیف رنگی و کاملا نزدیک به یکدیگر تهیه نماید ضما هنگام آرایش در مصرف رژ گونه بیشتر صرفه جویی کنید تا آرایش بی نقص و زیباتری داشته باشید. 

آرایش لب با رژ لب مایع و بالم لب - ویرگول

آرایش هنرمندانه و خاص بودن و خاص دیده شدن نیاز به دانش تخصصی آرایشی، صبر  و حوصله و تفاوت داشتن دارد. پس برای اینکه بیشتر و خاص‌تر دیده شوید از دو نوع رژ لب مات مایع و رژ لب خودتان استفاده کنید. به این صورت که ابتدا یک لایه‌ی نازک و نرم از رژ مات مایع استفاده کرده و سپس از رژ لب اصلی خود استفاده نمایید. خواهید دید که ترکیب این دو محصول رنگ بسیار درخشان و جذابی را ایجاد خواهد نمود. ضمنا از این نکته غافل نشوید که رژ‌های شما تا حدود زیادی از یک طیف رنگی باشند.  

از اسفنج‌های آرایشی استفاده کنید!

به کار بردن غیر اصولی و بدون دقت رژ لب باعث کاهش بالای زیبایی لب‌ها و چهره‌ی شما خواهد شد. باید دقت داشته باشید که رژ بکار گرفته شده از محدوده‌ی لب‌های شما تجاوز نکرده و همچنین کمتر نیز نباشد. لذا از یک اسفنج مخصوص که دارای زاویه‌ی مناسب برای این کار است استفاده  نمایید و با این روش آرایش دقیق و منظمی خواهید داشت که در این باره باید بگوییم استفاده از اسفنج‌های آرایشی گلوریا انتخاب بسیار مثبتی خواهد بود. 

کانتور کردن لب

انجام لایت یا کانتور لب‌ها از ترفندهایی است که برای برجسته‌تر نشان دادن لب‌ها به‌کار می‌رود. لذا برای انجام آن یک عدد رژ لب روشن از همان خانواده‌ی رنگ رژ اصلی خودتان تهیه و از ناحیه‌ی وسط لب‌ها به طرف پایین و بالا از آن استفاده نمایید. با انجام این کار شما لب‌های برجسته‌تری خواهید داشت. 

آموزش کانتور کردن لب بصورت حرفه ای + عکس

رژ لب مناسب خود را تهیه کنید!

با توجه به تنوع بسیار زیاد در تولید انواع رژ لب که برای انجام آرایش‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید در هنگام خرید از مارکتینگ‌ها به توضیحات مربوط به انواع رژ لب‌ها و کاربرد هر یک توجه داشته و بر حسب نیازتان رژ لب مناسب خود را خریداری نمایید. 

محدوده آرایشی لب‌ها را بشناسید!

تعیین و شناخت دقیق محدوده‌ی لب‌ها خصوصا لب پایینی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بنابراین باید هنگام آرایش لب پایینی کمی سرتان را به طرف عقب خم نموده و دقیقا محدوده‌ی انتهایی لب پایینی را دیده و دقیقا از روی آن رژ لب را مورد استفاده قرار دهید. همچنین تهیه و خرید کاغذ مخصوص جاذب چربی از دیگر روش‌های داشتن یک آرایش زیبا می‌باشد که برای دوام بیشتر رژ لب شما‌ توان مورد استفاده قرار گیرد. بدین صورت که لایه‌ی اول رژ را به لب خود بزنید، سپس روغن اضافه را با کاغذ مخصوص جذب چربی گرفته و بعد لایه‌ی دوم رژ را بزنید.

استفاده از هایلایتر یا کانسیلر را فراموش نکنید

برای طبیعی‌تر جلوه دادن برجستگی لب‌هایتان قبل از استفاده از رژ لب، منحنی بالای لب‌های خود را با یک هایلایتر یا کانسیلر روشن نموده و سپس رژ لب را بزنید. 

کلام پایانی

ما در مطالب این صفحه ترفندهای خاص آرایشی لب‌ها را برای شما همراهان همیشگی و گرامی معرفی نمودیم و اطلاعات مفیدی در این باره گردآوری کردیم و اینک در انتها امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید بوده باشد.