مجموعه‌ گلوریا کازمتیک

شرکت گلوریا کازمتیک فعالیت خود را در عرصه تولید برترین ابزارهای میکاپ آغاز نمود. این مجموعه در ایران و امارات با معرفی محصول فوق‌العاده خود یعنی اسفنج میکروفایبر، توانست نظر بسیاری از علاقه‌مندان به میکاپ را به خود جلب کند.

اسفنج گلوریا ابزاری کاربردی در میکاپ

اسفنج‌های گلوریا در سه رنگ صورتی، بنفش و زرد تولید می‌شوند و قیمت این اسفنج‌ها نسبت به دیگر برندهای مطرح کاملا مناسب بوده و این اسفنج‌ها کیفیت و دوام بالایی دارند. جالب است بدانید بیش از  %98مشتریان از کیفیت و خرید این محصول رضایت کامل را داشته‌اند که این مورد به‌نوبه خود فوق‌العاده است.

کیفیت اسفنج‌های گلوریا، حاصل تکنولوژی برتر

استفاده از مناسب‌ترین مواد اولیه جهت ساخت این محصول و بهره‌گیری از تکنولوژی میکروفایبر در تولید اسفنج‌های گلوریا 2 علت اصلی تمایز این اسفنج‌ها نسبت به اسفنج‌های مشابه دیگر است. باید توجه داشته باشید وجود پوشش میکروفایبر از نفوذ بیش از حد مواد آرایشی مانند کانسیلرها و فاندیشن‌ها جلوگیری کرده و تا 50% در مصرف آن‌ها نیز صرفه‌‌جویی می‌کند. همچنین استفاده آسان و دستیابی به پوششی بی‌نقص از دیگر مزایای مهم این محصول می‌باشد.

جلوگیری از آلودگی ابزارهای میکاپ

یکی از دلایل اصلی بروز آکنه و جوش‌های مختلف روی پوست صورت، آلودگی ابزارهای میکاپ می‌باشد. که در این زمینه مجموعه گلوریا با تولید کیس محافظ و نگهدارنده اسفنج، از بروز آلودگی در اصلی‌‌ترین محصول خود یعنی اسفنج‌ گلوریا جلوگیری کرده است. کیس‌های محافظ و نگهدارنده گلوریا در برابر ضربه و فشار مقاوم‌اند و با طراحی زیبا و کاربردی، به‌طور کامل اسفنج‌های میکردفایبر را پوشش می‌دهند و از ایجاد آلودگی در این اسفنج‌ها جلوگیری می‌کنند.

ست اسفنج و کیس صورتی

نمایندگی‌های داخلی مجموعه گلوریا

در حال حاضر محصولات مجموعه گلوریا در فروشگاه‌های روژا، سفیر و آنلاین‌ شاپ‌هایی چون کالاده و‌ شایمن‌شاپ موجود می‌باشد و تمامی افراد می‌توانند محصولات این مجموعه را خریداری کنند. این مجموعه در شهرهای تهران، مشهد، ارومیه، کرمان، اصفهان، کردستان، اهواز و شیراز نمایندگی فعال دارد و در آینده نیز شاهد نمایندگی‌های اين مجموعه در استان‌های گیلان، یزد، ایلام، همدان، لرستان و مازندران خواهیم بود.

مجموعه گلوریا کازمتیک در چه کشورهایی فعالیت دارد؟

در حال حاضر گلوریا کازمتیک نماینده و واردکننده محصولات گلوریا، دوکالر، ایگشو و محصولات پوستی فیزیورادیانس در ایران بوده و بزودی کامل‌ترین سبد ابزارهای آرایشی را در ایران خواهد داشت. این مجموعه قصد دارد محصولات فوق را در کشورهای عمان، بحرین، امارات، عراق، کویت و ترکیه نیز پخش کرده و در این کشورها نیز نمایندگی فعال ایجاد کند.

شرایط اعطای نمایندگی مجموعه گلوریا

اعطای نمایندگی از طرف مجموعه گلوریا کازمتیک دارای شرایطی می‌باشد که در زیر به 10 مورد از مهم‌ترین آن اشاره می‌کنیم:

  1. نماینده فروش موظف است تنها در محدوده‌ی استان خود نسبت به بازاریابی و فروش محصولات اقدام‌ نماید.
  2. جهت فروش اینترنتی محصولات، نمایندگان استان‌ها باید قبلا تاییدیه‌های لازم را از مجموعه دریافت کرده باشند.
  3. هیچ یک از نمایندگان حق عقد قرارداد با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سازمان‌های دولتی را ندارند.
  4. فروشندگان موظف‌اند پس از دریافت اسناد پرداختی بابت هر فاکتور، صورتحساب و مانده حساب خریدار را اطلاع رسانی و تاییدیه دریافت مربوطه را برای خریدار ارسال کنند.
  5. طرفین قرارداد می‌توانند در مورد انجام تبلیغات در منطقه به طور مشترک توافق نمایند. 
  6. در صورتیکه میزان فروش نماینده در نیمی از مدت قرارداد کمتر از 70% میانگین مورد توافق باشد، اعطا کننده نمایندگی، می‌تواند حتی قبل از اتمام مدت قرارداد تمام امتیازات نمایندگی را یک‌طرفه سلب نماید و یا به شخص دیگری واگذار کند.
  7. نماینده موظف است محصولات را طبق لیست قیمت فروش، که توسط اعطا کننده نمایندگی در اختیار ایشان قرارداده شده بفروش برساند و هرگونه تغییر در این لیست باید توسط اعطا کننده نمایندگی انجام پذیرد.
  8. اعطا کننده نمایندگی می‌تواند به روش‌های مختلف از قبیل مراجعه مستقیم و مصاحبه با مشتریان منطقه، بررسی فاکتورهای فروش، مدارک و... عملکرد نماینده فروش را به‌صورت مستمر مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. 
  9. خریدار تعهد می‌نماید برای حفظ اعتبار و ارزش شرکت گلوریا کازمتیک با نام تجاری گلوریا، تمام تلاش خود را نموده و در صورتی که با اقدامات خلاف عرف تجاری یا غیرقانونی موجب خطر بر اعتبار گردد خسارت مربوطه را جبران نماید. 
  10. هزینه حمل‌ونقل کلیه اقلام سفارش داده شده به عهده خریدار می‌باشد.

کلام پایانی 

در مطالب ارائه شده این صفحه شما با مجموعه گلوریا کازمتیک آشنا شدید و درباره محصولات، نمایندگی‌ها و شرایط اعطای نمایندگی این مجموعه اطلاعاتی کسب کردید. در آخر به شما پیشنهاد می‌کنیم وب‌سایت معتبر این مجموعه را نیز بررسی کنید.