اسفنج میکروفایبر گلوریا

اسفنج‌ها نقش بسیار مهمی در انجام آرایش‌های تمیز و حرفه‌ای دارند و عضو جدانشدنی کلکسیون آرایشی شما به‌حساب می‌آیند. داشتن یک اسفنج باکیفیت، در نتیجه آرایش شما بسیار مؤثر است. با این اسفنج‌ها می‌توانید به‌خوبی مواد کرمی را روی صورت پخش کنید و به آرامی پودر صورت را روی پوست خود بگذارید. اسفنج میکروفایبر گلوریا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن، باعث صرفه‌جویی در لوازم آرایشی شما می‌شود؛ به‌طوری‌که به‌علت پرزهای روی آن، مواد آرایشی را تا 50 درصد کم‌تر از اسفنج‌های دیگر به خود جذب کرده و پوشش محصولات را افزایش می‌دهد. 

کشور سازنده اسفج گلوریا

این محصولات با استفاده از مواد اولیه باکیفیت در کشور چین ساخته می‌شوند. این برند اروپایی فعالیت خود را در سال 2019 در کشور چین آغاز کرده و محصولات آرایشی با قیمت مناسب و کیفیت عالی تولید می‌کند. کیفیت این محصولات از نظر استفاده‌کنندگان با محصولات برندهای آمریکایی همچون ریل تکنیکس و بیوتی بلندر که اولین سازنده این اسفنج‌ها است مقایسه می‌شود؛ حتی برخی افراد کیفیت محصولات گلوریا را بالاتر دانسته‌اند. برند گلوریا در کشورهای ایران و امارات دارای نمایندگی است. 

اسفنج میکروفایبر صورتی گلوریا

مواد استفاده‌شده در ساخت اسفنج میکروفایبر گلوریا

اسفنج میکروفایبر گلوریا فاقد لاتکس بوده و حساسیت ایجاد نمی‌کند. این اسفنج‌ بسیار نرم است و با نم‌دار کردن آن‌، سایز آن بزرگ‌تر می‌شود و با ایجاد یک لایه پرز روی اسفنج که تکنولوژی میکروفایبر نامیده می‌شود، به جذب کم‌تر و پخش بهتر مواد کمک می‌کند. عمر مفید این اسفنج‌ها 6 ماه بوده که نسبت به اسفنج‌های دیگر مدت‌زمان طولانی‌تری است. بنابراین یک انتخاب عالی و به‌صرفه برای بانوان است.

اسفنج میکروفایبر

آنچه که اسفنج میکروفایبر گلوریا را از دیگر اسفنج‌ها متمایز می‌سازد، تکنولوژی به‌کار رفته در ساخت آن است. در ساخت این اسفنج‌ها از تکنولوژی پیشرفته میکروفایبر استفاده‌ شده است که این تکنولوژی با ایجاد پرزهایی روی اسفنج، باعث جذب کم‌تر مواد آرایشی شده و پوشش کرم پودر یا کانسیلر را بیشتر می‌کند. این ویژگی اسفنج‌های میکروفایبر گلوریا، باعث صرفه‌جویی در لوازم آرایشی شما می‌شود و طول عمر آن‌ها را بیشتر می‌کند.

A picture containing indoor  Description automatically generated

اسفنج‌های میکروفایبر گلوریا در سه رنگ مختلف

ویژگی‌های این محصول

اسفنج‌های میکروفایبر در سه رنگ صورتی، بنفش و زرد تولید می‌شوند تا سلیقه‌های مختلف را پوشش دهند. این اسفنج‌ها به‌شکل تخم‌مرغ هستند و با استفاده از گوشه تیز اسفنج، می‌توان مواد آرایشی را در نقاطی که دسترسی به آن سخت‌تر است مانند گوشه چشم و کناره‌های بینی به‌خوبی پخش کرد. همچنین می‌توانید برای گریم صورت، نواحی کانتور شده را به‌خوبی با این اسفنج‌ها پخش کنید تا نتیجه گریم بسیار طبیعی به نظر برسد.

این اسفنج‌ها برای محصولات پودری نیز قابل ‌استفاده هستند. نکته قابل‌توجه در این اسفنج‌ها این است که آن را قبل از استفاده کمی نم‌دار کرده و سپس با محصولات پودری یا کرمی استفاده‌ کنید.

همان‌طور که گفته شد، پرزهای روی اسفنج باعث کمتر جذب شدن مواد آرایشی تا 50 درصد و پخش بهتر مواد کرمی می‌شوند و هیچ خطوطی روی صورت باقی نمی‌گذارند.اسفنج میکروفایبر گلوریا برای رژگونه، کرم پودر، کانسیلر و پودر فیکس قابل‌ استفاده هستند.

A picture containing text  Description automatically generated

اسفنج‌های میکروفایبر گلوریا در رنگبندی مختلف


مزایای اسفنج گلوریا

با توجه به خصوصیات اسفنج میکروفایبر که پیش‌تر نیز گفته شد، این محصول یک انتخاب عالی برای نتیجه بهتر آرایش است. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب: این محصول در عین باکیفیت بودن دارای قیمت مناسب‌تری نسبت به نمونه‌های مشابه دیگر است.
  • به‌صرفه بودن: عمر این اسفنج‌ها 6 ماه است که در مقایسه با عمر محصولات مشابه زمان بیش‌تری است.
  • کاربردی بودن: با خرید این اسفنج نیازی به تهیه براش‌های مختلف یا اسفنج‌های دیگر ندارید و می‌توانید محصولات کرمی و پودری را در هر ناحیه صورت استفاده کنید. به عبارتی، این اسفنج کار ابزارهای آرایشی دیگر را انجام می‌دهد.
  • کیفیت بالا: این محصول دارای کیفیت بالا و همسان با نمونه‌های برندهای آمریکایی بوده و از رضایت بالای مشتریان برخوردار است.
  • صرفه‌جویی در لوازم آرایش: با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ساخت آن، باعث نفوذ کم‌تر مواد کرمی به اسفنج شده و عمر محصولات آرایشی شما را افزایش می‌دهد.

نگهداری از اسفنج میکروفایبر

به‌جز کیفیت اسفنج‌ها، نکته‌ای دیگری که باید به آن توجه کنید نگهداری از آن‌ها است. بهداشت این محصولات اگر رعایت نشود، می‌تواند منجر به جوش یا بیماری‌های پوستی دیگر شود. لطفاً پس از هربار استفاده، اسفنج را با یک شوینده مناسب مثل شامپو بچه بشویید و در محلی قرار دهید که هوا جریان داشته ‌باشد تا اسفنج به‌طور کامل خشک شود. 

اگر اسفنج خیس را جایی بگذارید که امکان رد و بدل شدن هوا وجود نداشته باشد، باعث کپک زدن و آلودگی اسفنج می‌شود. به همین منظور، می‌توانید برای بهداشت بیشتر پس از شستشوی اسفنج و بیش‌تر شدن عمر آن، کیس های نگهدارنده اسفنج گلوریا را به‌همراه این محصول از سایت گلوریا سفارش دهید.

اسفنج‌های گلوریا به‌همراه کیس نگهدارنده

قیمت اسفنج میکروفایبر گلوریا

اسفنج گلوریا با توجه به کیفیت بسیار بالای آن، دارای قیمت مناسبی بوده و عمر این محصول 6 ماه است. با توجه به عمر بیشتر نسبت به نمونه‌های مشابه، انتخاب بسیار به‌صرفه تری نسبت به خرید محصولات دیگر است. قیمت این محصول 160 هزار تومان است که با مراجعه به سایت گلوریا کازمتیک می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

نتیجه‌گیری

اسفنج یکی از ابزارهای حیاتی برای انجام آرایش است. بدون استفاده از یک اسفنج باکیفیت، نمی‌توانید مواد کرمی را به‌خوبی پخش کنید و آرایش تمیزی داشته ‌باشید. اسفنج میکروفایبر گلوریا از مزایای بیشتری نسبت به اسفنج‌های دیگر برخوردار است که با مراجعه به سایت گلوریا می‌توانید این اسفنج را در رنگ دلخواه خود سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.