پوست اطراف چشم از پوست سایر نقاط بدن حساس‌تر بوده و به همین دلیل این ناحیه نخستین جایی است که دچار افتادگی و چین و چروک‌ می‌شود. همین مورد سبب شده تا متخصصان پوست استفاده از کرم‌های دور چشم را همواره در روتین مراقبت‌های پوستی توصیه کنند. ما در مطالب این صفحه قصد داریم درباره‌ی این کرم‌ها صحبت کرده و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.


فواید استفاده از کرم‌های دور چشم

استفاده از کرم‌های دور چشم فواید بسیاری دارد و همواره توصیه می‌شود تمامی افراد از این کرم استفاده کنند. ما در ادامه هر کدام از این فواید را نام برده و درباره‌ی هریک توضیحات مناسبی ارائه می‌دهیم:


تامین رطوبت پوست با کرم دور چشم

یکی از مهم‌ترین مزیت کرم‌های دور چشم تامین رطوبت پوست و اطراف چشم است. این کرم‌ها خشکی پوست دور چشم را از بین می‌برند و چین و چروک‌های این ناحیه را حذف می‌کنند و علاوه‌بر این موارد این کرم‌ها پوستی شاداب و سالم را برای شما به ارمغان می‌آورد.


کاهش سیاهی زیر چشم

کاهش سیاهی زیر چشم یکی دیگر از مزایای کرم‌های دور چشم‌ است. این کرم‌ها با کمک فرمولاسیون قدرتمند برای پوست اطراف چشم مناسب بوده و تیرگی و پف دور چشم را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.


کاهش چین و چروک‌های سطح پوست

کاهش چین و چروک‌های نواحی اطراف چشم به‌وسیله‌ی استفاده از کرم‌های دور چشم تا حد زیادی می‌تواند اثرگذار باشد و پیری پوست را به تعویق بیندازد.


بهبود بافت پوست

مواد و عناصر موجود در کرم‌های دور چشم موجب بهبود بافت پوست می‌شوند و بافت‌های آسیب دیده را ترمیم می‌کنند.

کرم‌های دور چشم در چه سنی قابل استفاده است؟

برخلاف عقاید بسیاری از افراد، کرم‌های دور چشم نباید تنها در میانسالی مورد استفاده قرار بگیرد. طبق مطالعات اخیری که صورت گرفته استفاده از این کرم‌ها سن مشخصی نداشته و حتی گروهی از متخصصان بر این باورند که می‌توان استفاده از این کرم را از ۱۷ سالگی آغاز نمود.


بهترین زمان استفاده از کرم‌های دور چشم

استفاده از کرم‌های دور چشم هر ۱۲ ساعت یکبار پیشنهاد می‌شود و مناسب‌ترین زمان استفاده از این کرم‌ها شب‌ها قبل از خواب است و این زمان به‌علت اثرگذاری بهتر انتخاب شده است. اما باید توجه داشته باشید شما می‌توانید در طول روز نیز از این کرم‌ها استفاده کنید چرا که در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرید.


سوزش چشم بعد از استفاده از کرم‌های دور چشم

درصورتی که از کرم‌های دور چشمی استفاده کنید که مناسب پوست شما نباشد سوزش چشم و سوزش پوست دور چشم اتفاق می‌اُفتد همچنین اگر کرم دور چشم شما از ترکیبات قوی تشکیل شده باشد ممکن است این سوزش اتفاق بیفتد.


۹ اشتباه رایج برای استفاده از کرم‌های دور چشم

  • بی‌توجهی به فرمول ساخت
  • کشیدن پوست حین استفاده
  • ندادن زمان موردنیاز جهت جذب
  • استفاده نکردن در سنین پایین‌
  • استفاده نامنظم
  • استفاده با فاصله کم از چشم
  • استفاده بر روی پوست خشک
  • عدم توجه به دستورالعمل‌ها
  • استفاده بیش از اندازه

کرم ترمیم‌کننده دور چشم فیزیورادیانس

کرم ترمیم‌کننده دور چشم فیزیورادیانس دارای موثرترین ترکیبات بوده و برای کاهش التهاب پوست دور چشم بسیار مناسب است. این محصول بافتی سبک داشته و با جذب سریع، مانع از بروز چین و چروک‌های اطراف چشم می‌شود همچنین این محصول لکه‌های دور چشم شما را به‌راحتی از بین می‌برد و پوست شما بعد از استفاده از این محصول جوان‌تر و شاداب‌تر به‌نظر خواهید رسید.


دستور العمل استفاده از کرم ترمیم‌کننده دور چشم

برای استفاده از این محصول کافیست این محصول را اطرف چشم بمالید و به آرامی با نوک انگشتانتان ضربه بزنید تا کرم به راحتی جذب شود.


کلام پایانی

ما در مطالب این صفحه درباره کرم‌های دور چشم سخن گفتیم و کرم دور چشم فیزیورادیانس را به شما معرفی نمودیم و امیدواریم مطالب ای صفحه برای شما مناسب باشد.