محصولات ایگشو

ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو (سیاه)

از {{model.count}}
تعداد
نوع

ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو (سیاه) یکی از بهترین ست ها برای انجام آرایش حرفه ای است که در این متن به کاربرد هر یک از براش های این ست می پردازیم.​​​​

محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

انجام آرایش‌های حرفه‌ای چشم‌گیر به بهترین نحو، علاوه بر دانش میکاپ و مهارت بالا در این زمینه، نیاز به ابزارهای آرایشی دارد. براش‌های آرایشی یکی از این ابزارها هستند که علاوه بر کاربردی بودن و مناسب بودن تراکم موهای آن برای استفاده از محصول، باید دارای کیفیتی بالایی نیز باشند تا آرایش به‌خوبی و بی نقص انجام شود. ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو (سیاه)، یکی از بهترین و کامل‌ترین ست‌های براش است که تمامی نیازهای شما را برای حرفه‌ای‌ترین آرایش‌ها برآورده می‌کند؛ بنابراین حتی برای میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای نیز انتخاب مناسبی است. این براش شامل کاربردی‌ترین براش‌های صورت و چشم است که هر کدام کاربرد خاصی را دارند؛ در این مطلب به کاربردها و خصوصیات این ست براش فوق العاده و همچنین، خرید این محصول با بهترین قیمت خواهیم پرداخت.

کاربرد براش‌های موجود در ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو 

در این ست کاربردی، 6 براش صورت و 15 براش چشم و ابرو قرار دارد که هر یک کاربردی خاص دارند و برای انجام آرایش ناحیه خاصی از صورت ساخته شده‌اند. در ادامه مطلب، به کاربرد هر یک از براش‌های ست از چپ به راست می‌پردازیم.

براش پودری بزرگ 

این براش بزرگ برای استفاده از محصولات پودری در نواحی وسیع‌تر کاربرد دارد؛ به‌عنوان‌مثال، می‌توانید پودر فیکس یا پودر فشرده صورت مانند پنکیک را به‌خوبی روی پوست پخش کنید به‌صورتی که رد یا خطوط به‌جای نماند. 

براش رژگونه 

این براش برای استفاده از محصولات پودری در نقاطی از صورت که نیاز به‌دقت بیش تری دارند، مانند رژگونه یا برانزرهای پودری برای گرما بخشیدن یا کانتور صورت مناسب است. این براش با جنس عالی موهای به کار رفته در آن، به‌خوبی محصول پودری را پخش و محو می‌کند و ردی به‌جای نمی‌گذارد؛ بنابراین جلوه‌ای کاملاً طبیعی به آرایش می‌دهد. 

براش کرم پودر

تراکم موهای به کار رفته در این براش بسیار بالا است که باعث پخش شدن و کاسته نشدن از پوشش محصولات کرمی می‌شود. این براش به‌خوبی کرم پودر را روی پوست صورت پخش می‌کند و هیچ خط و خطوط را روی پوست ایجاد نمی‌کند و همچنین، بالاترین پوشش از محصول کرمی را به شما می‌دهد. 

براش هایلایتر 

این براش برای استفاده از محصولات پودری مانند هایلایتر در نقاط خاصی از صورت مانند بالای گونه، تیغه و نوک بینی و حتی بالای لب است؛ به‌صورتی که هایلایتر را به‌طور دقیق در محل مورد نظر قرار می‌دهد و به‌خوبی محو می‌کند. 

براش کرم پودر تخت مربعی 

این براش برای قرار دادن محصول کرمی روی پوست صورت و حتی پوست بدن بوده و برای زمانی که نیاز به کاور کم‌تر و طبیعی تری از کرم پودر دارید بسیار مناسب است. با داشتن این براش کرم پودر کوچک، می‌توانید کنترل بیشتری روی کاور محصول کرمی داشته باشید و به‌طور دقیق تری کرم پودر را روی پوست پخش کنید. این براش برای انجام یک آرایش بسیار طبیعی فوق العاده است.

براش‌های سایه چشم و ابرو 

ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو، کامل‌ترین کلکسیون براش‌های سایه چشم را در خود جای داده است که برای انجام انواع سایه‌های حرفه‌ای و ساده چشم کاربردی هستند. با استفاده از براش‌های سایه این ست، نیاز به هیچ براش دیگری ندارید و حتی براش‌هایی برای انجام کوچک‌ترین جزئیات سایه چشم را خواهید داشت. در ادامه می‌توانید کاربرد و خصوصیات هر یک از براش‌های سایه چشم و ابرو را مطالعه کنید. 

ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو (سیاه)

براش سایه بینی 

این براش سایه بینی نام دارد که به معنی قرار دادن کانتور پودری روی ناحیه بینی و محو کردن آن است؛ اما این براش برای استفاده‌های دیگری مانند قرار دادن سایه روی گوشی داخلی و خارجی چشم و یا کانسیلر و هایلایتر در استخوان زیر ابرو نیز کاربردی است. 

براش بلندینگ فلافی 

این براش از پرکاربردترین براش‌های ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو است. با استفاده از این براش، می‌توانید رنگ پایه ترنزیشن یا مرزهای سایه را به‌خوبی محو کنید.

براش سایه چشم پرو

این براش برای قراردادن و محو کردن رنگ پایه در ناحیه زیر چشم مناسب است. برای انجام یک سایه حرفه‌ای، باید از رنگ روشن به‌تدریج به‌رنگ تیره برسید و به‌ترتیب رنگ‌های روشن به تیره رو روی هم قرار دهید و محو کنید. به همین منظور، باید رنگ روشن و پایه را در نواحی وسیع‌تر نسبت به‌رنگ تیره قرار دهید و مرزهای بین آن را به‌خوبی محو کنید؛ به این نحو که هر چه رنگ تیره‌تر باشد، ناحیه استفاده از رنگ نیز کوچک‌تر می‌شود. بنابراین با این براش می‌توانید رنگ پایه مورد نظر را روی ناحیه زیر چشم قرار دهید و به‌خوبی محو کنید تا برای رنگ تیره‌تر بعدی آماده شود.

براش بلندینگ بزرگ

این براش نیز از کاربردی‌ترین براش‌های ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو بوده که برای محو کردن مرزهای سایه چشم در نواحی مختلف چشم کاربردی است و اندازه کوچک تری نسبت به براش بلندینگ فلافی دارد؛ بنابراین برای نواحی که نیاز به‌دقت بالاتری دارند مناسب است.

براش پرایمر سایه

این براش برای قرار دادن رنگ روی پلک و همچنین، برای استفاده از محصولات کرمی مانند پرایمر سایه قبل از انجام سایه چشم و حتی برای قرار دادن و پخش کانسیلر در ناحیه زیر چشم مناسب است.

براش اسماج (محو کردن) سایه

این براش برای محو کردن سایه‌های تیره‌تر استفاده می‌شود و برای انجام سایه چشم اسموکی بسیار کاربردی است. 

براش بلندینگ کوچک

براش بلندینگ سایه به‌دلیل کاربردی بودن آن، در اندازه‌های متفاوت در ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو قرار دارد که براش بلندینگ کوچک برای محو کردن مرزهای سایه در نقاط نیازمند به‌دقت بالا استفاده می‌شود.

براش سایه زیر چشم

این براش به‌دلیل کوتاه بودن موهای آن، برای استفاده در ناحیه زیر چشم بسیار کاربردی است و به‌راحتی رنگ مورد نظر شما را در این ناحیه قرار می‌دهد و به‌خوبی محو می‌کند.

براش بلندینگ دقیق (جزئیات)

این براش بلندینگ ریزترین و کوچک‌ترین جزئیات در سایه را به‌خوبی محو می‌کند و هیچ مرزی به‌جای نمی‌گذارد.

براش محو کردن کوچک

این براش برای اسماج کردن (محو کردن) سایه‌های تیره در نقاطی که نیاز به‌دقت بیشتری دارند مناسب است. بیشترین کاربرد این براش در سایه‌های اسموکی است که به‌خوبی تمامی مرزهای سایه را محو می‌کند و جلوه‌ای حرفه‌ای به آرایش چشم می‌بخشد.

براش سایه زاویه‌دار

این براش به‌دلیل زاویه آن، برای قرار دادن و محو کردن رنگ در گوشه خارجی چشم بسیار مناسب است.

براش لب

یکی از پرکاربردترین براش‌های ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو، براش لب است که برای قراردادن و پخش کردن رژلب در ناحیه لب به‌طور دقیق استفاده می‌شود. این براش برای استفاده بهداشتی از رژلب در سالن‌های حرفه‌ای بسیار کاربرد دارد. 

براش زاویه‌دار خط چشم

این براش برای استفاده از خط چشم‌های ژله‌ای و یا سایه چشم به‌عنوان خط چشم کاربردی است. 

براش دقیق کانسیلر 

این براش برای قرار دادن کانسیلر در جزئیات صورت بسیار مناسب است. با استفاده از این براش، نواحی از صورت که دارای نقص جزئی هستند مانند لک و جوش را بپوشانید و به‌صورت دقیق در ناحیه زیر چشم کانسیلر را پخش کنید.

براش دو طرفه ابرو

این براش نیز یکی از پرکاربردترین براش‌های ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو است که در انواع آرایش‌های حرفه‌ای و مبتدی استفاده می‌شود. با استفاده از سر کج براش می‌توانید هاشور ابرو ایجاد کنید و با سر دیگر، موهای ابرو را شانه کرده و مرتب کنید. سر کج براش برای خط چشم و قسمت شانه‌ای براش برای ریمل نیز کاربردی است.

مزایای خرید محصول

خرید این محصول برای تمامی افراد حرفه‌ای و مبتدی در آرایش مناسب است. از مزایای این محصول می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • مقرون به صرفه بودن ست براش نسبت به خرید جداگانه هر یک از آنها
  • جنس عالی موها و دسته براش‌ها
  • کاربردی بودن براش‌های موجود در ست 
  • قابل شستشو بودن براش‌ها 
  • عمر بالای محصول 

توصیه می‌شود که در صورت استفاده حرفه‌ای در سالن‌های آرایش، پس از هربار استفاده براش‌ها را بشویید تا از انتقال بیماری و میکروب جلوگیری کنید. در صورت استفاده شخصی، براش‌های کرمی را پس از یک بار و براش‌های پودری را پس از چندبار استفاده بشویید تا از ایجاد جوش و آکنه در اثر تجمع میکروب جلوگیری کنید و بهترین نتیجه را از براش‌ها بگیرید.

خرید محصول 

این محصول در ایران در سایت گلوریا موجود و قابل سفارش است و می‌توانید برای خرید ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو با بهترین قیمت، به سایت گلوریا مراجعه کنید و به‌صورت غیرحضوری این محصول را سفارش دهید. پس از ثبت‌سفارش، ست براش 21 عددی حرفه‌ای قو برای شما پست خواهد شد و می‌توانید در اسرع وقت این محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

محصولات ایگشو با کیفیت ترین هدیه ای است که میتوانید برای خودتان تهیه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
ارسال سریع

ارسال سریع

قیمت شگفت‌انگیز

قیمت شگفت‌انگیز

تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت