بهترین اسفنج برای میکاپ

 برای محصولاتی مانند فاندیشن ها ، بی بی کرم ها و یا ضد آفتاب های رنگی مقداری از آن را در پشت دست یا نقاط مختلف صورت خود قرار دهید و به کمک اسفنج و قسمت زیرین آن بصورت ضربه ای مواد را پخش کنید.

بهترین اسفنج برای میکاپ

برای گرفتن بهترین نتیجه، مواد آرایشی را مستقیماً روی اسفنج نزنید❌

 برای محصولاتی که کاملاً فشرده هستند، مانند رژگونه یا هایلایتر، می‌توانید اسفنج را مستقیماً درون محصول آرایشی بزنید ، اما مراقب باشید تا فشار زیادی وارد نکنید تا مواد کمتری به اسفنج آغشته شود.

برای محصولات پودری که دارای بافتی سبک هستند مانند پودر فیکس ، مقداری از آن را داخل درب آن بریزید و اسفنج را از قسمت برش و تخت درون آن بزنید.

 برای محصولاتی که در نواحی کوچک صورت از جمله کانسیلر در زیر چشم یا هایلایتر در امتداد گونه‌ها به کار برده می‌شود، از قسمت بالا و تیز اسفنج استفاده کنید.
حتی اگر بهترین لوازم آرایشی و کرم پودرها را داشته باشید اما ابزارهای درست برای استفاده از آن را نشناسید نتایج حاصل از آرایش پوستتان رضایت بخش نبوده و در نهایت ممکن است حالتی بیش از حد کیکی، بیش از حد نازک و یا ناصاف روی پوست داشته باشید!

اسفنج گلوریا بسیار نرم بوده و برای استفاده عادی روزانه گزینه بسیار مناسبی است و می توان آن را به عنوان یکی از مورد علاقه ترین اسفنج های آرایشی در بین آرایشگران، میکاپ آرتیست ها و حتی افراد عادی معرفی کرد.

این اسفنج آرایشی یک پوشش کامل و یکدست از انواع کرم پودرهای مایع و کرمی را روی پوست ایجاد می کند و قسمت نوک تیز آن این امکان را می دهد تا پوشش را در تمام قسمت های صورت اجرا کنید و هیچ نقطه ای از صورت بدون کرم پودر باقی نماند.