ست براش نئون بنفش دوکالر محصولی فوق‌العاده برای میکاپ

ما در مطالب این صفحه قصد داریم شما همراهان‌ گرامی را با ست براش نئون دوکالر آشنا کنیم و درباره این براش اطلاعات مفیدی به شما ارائه دهیم و اینک به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مطالب این صفحه همراه ما باشید.

ست براش نئون بنفش دوکالر محصولی مناسب با رنگی جذاب از برند دوکالر بوده که از باکیفیت‌ترین مواد اولیه ساخته شده است. این ست شامل ۱۰ عدد براش بسیار کاربردی جهت آرایش گونه، صورت، لب و چشم بوده و رنگ بنفش نئونی آن زیبایی خاصی به این محصول داده است. دسته‌های براش‌های برند دوکالر باکیفیت و محکم هستند و جنس الیاف این براش‌ها بسیار لطیف می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا ۱۰ براش این ست را به شما معرفی کنیم و جزئیاتی از این براش‌ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ست براش نئونی بنفش دوکالر

براش دوسر، اولین براش ست ۱۰ عددی دوکالر

این محصول یک براش دو سر بوده و جنس آن بسیار مناسب است. براش دوسر دوکالر جهت آرایش و طراحی ابرو به کار می‌رود و در این ست ۱۰ عددی جزو یکی از محبوب‌ترین براش‌ها محسوب می‌شود.

براش مخصوص محصولات پودری

کاربرد این براش برای محصولات پودری مانند پودر فیکس و پنکیک بوده و موهای این براش غیر متراکم است.

ست براش نئونی بنفش دوکالر

براش مخصوص آرایش لب

این براش جنس مناسب و طراحی فوق‌العاده‌ای دارد و به‌صورت تخصصی برای آرایش لب مورد استفاده قرار می‌گیرد. براش‌های مخصوص آرایش لب جهت فرم‌دهی به لب مورد استفاده قرار می‌گیرند و جهت برجسته‌سازی لب نیز کاربرد دارند.

براش مخصوص کرم پودر

براش مخصوص کرم پودر یک براش گرد از ست ۱۰ عددی دوکالر که مخصوص استفاده از کرم پودر بوده و در میان براش‌های این ست یک براش بسیار پرکاربرد و پرطرفدار محسوب می‌شود.

براش رژ گونه 

براش رژ گونه جهت استفاده از رژ گونه طراحی شده و جزو رایج‌ترین نوع براش می‌باشد این براش دارای موهای بسیار نرم و لطیف بوده و برای زدن رژ گونه مناسب است.

ست براش نئونی بنفش دوکالر

براش‌های سرکج

براش‌های سرکج معمولا جهت زدن برنزر مورد استفاده قرار می‌گیرند و این براش‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که قسمت موهای براش، زاویه‌دار و کج می‌باشد.

براش مخصوص سایه چشم

در این ست ۱۰ عددی، براش مخصوص سایه چشم محصولی است که بیش‌تر به چشم می‌خورد. این براش جهت ایجاد سایه چشم به‌کار می‌رود و برای ترکیب رنگ‌های مختلف سایه نیز مناسب است.

براش مخصوص سایه چشم در سایز کوچک

این براش نیز مخصوص سایه چشم بوده و سایز کوچک‌تری نسبت به براش قبلی دارد. این براش‌ها بهترین براش جهت انجام ریزکاری‌های سایه است و برای آرایش گوشه چشم کاربرد دارد.

ست براش نئونی بنفش دوکالر

نهمین براش از ست ۱۰ عددی دوکالر

یک براش گرد و کوچک که معمولا جهت بلند کردن سایه مورد استفاده قرار می‌گیرد در این ست وجود دارد که به‌نوع خود براشی کاربردی محسوب می‌شود.

آخرین براش از ست ۱۰ عددی دوکالر

این براش جهت ظریف کاری‌های دقیق مورد استفاده قرار می‌گیرد و آرایشی جذاب و طبیعی روی پوست شما ایجاد می‌کند.

براش‌های نئونی بنفش دوکالر

ست ۱۰ عددی براش‌های نئونی دوکالر محصولی فوق‌العاده و بسیار مناسب است که دارای الیاف بسیار مرغوبی می‌باشد. براش‌های دوکالر مواد آرایشی را به‌صورت مناسب روی صورت پخش کرده و آرایشی یکدست و حرفه‌ای را روی صورت شما به ارمغان می‌آورند. دسته براش‌های دوکالر طراحی مناسبی داشته و به‌راحتی در دست قرار می‌گیرند. همچنین لازم است بدانید رنگ جذاب این براش‌ها هرگز از بین نخواهد رفت و این براش‌ها نسبت به براش‌های برندهای دیگر از کیفیت و قیمت مناسب‌تری برخوردار‌ هستند و شما جهت حفظ این براش و پاکسازی آن از آلودگی‌های احتمالی ایجاد شده می‌توانید به‌صورت هفتگی بدون اُفت کیفیت این براش‌ها را شستشو دهید.

ست براش آناناسی دوکالر

ست براش آناناس دوکالر با رنگی جذاب و قیمتی مناسب یکی دیگر از محصولات برند دوکالر است که در ادامه درباره براش‌های این ست توضیح مختصری خواهیم داد.

براش پودر

این براش برای رژگونه، برنزر، و پودر فیکس کاربرد دارد.

براش کرم

این براش برای استفاده از پرایمر و کرم پودر مناسب است.

براش ‌کانتور

براش کانتور این ست جهت فرم‌دهی به استخوان گونه و پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براش رژ گونه

همان‌طور که از نام این براش پیداست، این براش برای انجام هایلایتر و رژگونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براش هایلایتر یا برجسته

براش هایلایتر یا برجسته جهت زاویه‌سازی بینی، صورت و فک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براش بلندینگ

این براش‌های بلندینگ جهت فرم‌دهی به حالت چشم، کانتور کردن بینی و ترکیب کردن سایه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عدد براش مخصوص سایه

از این براش می‌توان جهت زاویه‌سازی پلک پایین و بالا استفاده نمود و این براش مخصوص سایه چشم است.

براش کانسیلر

این براش جهت استفاده در نقاط سخت و ظریف صورت مانند بینی، چشم و دهان ساخته شده و به‌نوع خود محصولی مناسب است.

براش مداد

براش مداد جهت زاویه‌سازی صورت، فرم‌دهی رنگ‌های صورت، رفع چین و چروک، ترکیب کردن سایه‌ها، محو کردن جای جوش، سیاهی و لک‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براش ابرو

براش ابرو جهت زاویه‌سازی، پر کردن داخل ابرو و فرم دادن به آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براش لب

از براش‌های لب جهت حالت دادن به لب‌ها، استفاده از رژ لب و محو کردن خطوط لب استفاده می‌شود.

ست براش نئون سبز دوکالر محصولی از برند دوکالر

ست براش نئون سبز دوکالر دارای ۱۵ عدد براش بسیار فوق‌العاده برای آرایش تمامی اجزای صورت بوده و رنگ فوق‌العاده زیبای نئونی آن جلوه‌ای بی‌نظیر به کیف لوازم آرایشی شما می‌دهد. جنس الیاف براش‌های دوکالر بسیار نرم و لطیف بوده و جنس دسته آن‌ها نیز باکیفیت و محکم است.

کلام پایانی 

ما در مطالب این صفحه درباره ست ۱۰ عددی براش‌های نئونی دوکالر صحبت کردیم و خصوصیات هر ۱۰ عدد براش موجود در این ست را برای شما بیان کردیم و اینک‌ در انتها امیدواریم مطالب گردآوری شده این صفحه برای شما همراهان گرامی مفید بوده باشد.